Наша компанія закінчила модернізацію обладнання та програмного забезпечення і отримала можливість виготовлення цифрових флексографічних форм за стандартом HD Flexo. Це дозволить нам ще краще задовольняти потреби наших клієнтів в якісній упаковці. Дана технологія дозволяє нам переводити роботи замовників з глибокого друку на флексопечать, що значно розширює наші можливості.

 

Що з себе представляє новий стандарт для флексографічних друкарських форм HD Flexo:

Untitled-1

HD Flexo – це наступний етап у розвитку високоякісного флексографічного друку.

HD Flexo – це новий процес виготовлення цифрових флексографічних форм. У порівнянні зі стандартними цифровими флексоформ вдосконалені форми мають більш високою якістю і забезпечують більшу стабільність друку.

HD-flexo-2

 

 

Довгоочікувана альтернатива глибокої і офсетного друку

HD Flexo наближає якість флексографии впритул до якості глибокої і офсетного друку. Завдяки однаковості, яскравим кольорам і більш високій якості друку HD Flexo задає новий галузевий стандарт якості флексографічного друку. Флексографічний друк тепер може змагатися за якістю з офсетного при виробництві етикеток і з глибоким друком при виробництві гнучкої упаковки.

HD Flexo: як це працює?

Технологія HD Flexo компанії Esko поєднує оптику високої чіткості роздільною здатністю 4000 точок на дюйм і унікальні методи растрування для отримання більш чітких і точних зображень. Результатом такого поєднання є чудова якість друку і спрощення виготовлення форм, так як оптика високого дозволу покращує експонування тексту і ліній і дає більш чіткі і оформлені растрові точки.

Експонування високого дозволу на граверів CDI створює текстуровану поверхню форми, покращуючи прикочування фарби і підвищуючи її щільність на готовому відбитку. Завдяки цьому поліпшується насиченість і контрастність. Це особливо корисно при роботі з квітами PANTONE® і використанні нижнього білого шару.

переваги HD Flexo

HD-flex

Більш висока якість друку і розширена колірна гамма

HD Flexo забезпечує чудові результати друку в усьому тональному діапазоні – яскраві високі світла, стабільні середні тони, рівномірні градієнти і суцільні тони, а також більш високу щільність кольорового фону.

HD Flexo дозволяє збільшити линиатуру растра при флексодруку і одночасно зменшити розмір мінімальної точки друку. Використовувана для цього спеціальна технологія растрування і більш високий дозвіл дозволяють отримати більш чіткі зображення, плавні відтінки і розширену кольорову палітру.

збільшення тиражів

HD Flexo дозволяє зменшити час підготовки друкарської машини і друкувати більший тираж з однієї форми. Скорочення циклів змивки допомагає оптимізувати використання друкарської машини.

Екостійкий вибір

Виробники упаковки і власники марок зацікавлені в поліпшенні якості і зниженні вартості друку та препресса. Спрощення препресса дозволяє скоротити терміни випуску виробів.

Також воно сприятливо в плані екологічної стійкості. Друк гнучкої упаковки з використанням флексографії замість глибокого друку скорочує споживання енергії і викиди CO2 на цілих 50%. Виробники упаковки і власники марок можуть підвищити екостійкого свого виробництва завдяки більш високій якості друку, запропонованого HD Flexo.

HDflex

Перехід з глибокого друку на флексографію

Було виконано кілька флексографічних тиражів для оцінки HD Flexo в порівнянні з конкуруючими технологіями. Ці тестові тиражі підтвердили чудову колірну палітру HD Flexo. Широка палітра кольорів означає, що за допомогою тріадних кольорів можливо точне відтворення більшої кількості відтінків PANTONE і фірмових кольорів. Досягти цього вдалося без фундаментальних змін, таких як використання інших фарб в друкованих машинах. При таких результатах не дивно, що власники брендів починають переходити з глибокого друку на флексографію.

hdflexo