Компанія «Авентин» стала ІННОВАЦІЙНИМ СПОНСОРОМ секції для молокопереробних підприємств в рамках «Східноєвропейського молочного конгресу».

2-3 березня 2016 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» м.Київ, відбулася головна подія року молочної галузі – «Східноєвропейський молочний конгрес». Особливістю конгресу стала Секція для молокопереробних підприємств, яка зібрала понад 300 учасників, серед яких 150 представників від 80 молокопереробних підприємств України, представники торговельних мереж, комерційних компаній, галузевих об’єднань. Організатором заходу виступила Рада з питань експорту продовольства.

Українська молочна галузь отримала не тільки можливість експортувати продукцію на стіл європейського споживача, але і шанс на модернізацію всієї харчової промисловості. Повномасштабне впровадження стандартів якості, які необхідні для експорту на світові ринки, приведуть до загального зростання якості української молочної продукції.

Однак, підкорити нові ринки не всім під силу самостійно, адже кожна країна унікальна і має свою систему сертифікації, фітосанітарних стандартів, вимог безпеки і якості продуктів. Про вектори розвитку українського молокопереробного бізнесу, експортні стратегії, якість продукції та інноваційні рішення в молокопереробної галузі говорили учасники профільної секції в рамках Східноєвропейського молочного конгресу.

http://processor.dairycongress.org/2016/ukr

З фотоматеріалами можна ознайомитися тут:

http://processor.dairycongress.org/gallery/2016/ukr

ОРГАНіЗАТОР «Рада з експорту продовольства» (Ukrainian Food Export Board, UFEB)

 300316

 

 

 

 

«Східноєвропейський молочний конгрес» зібрав понад 2000 учасників – менеджерів і фахівців провідних молокопереробних підприємств, представників влади, комерційних компаній, галузевих об’єднань, міжнародних організацій, фінансових установ, посольств та ЗМІ. Участь у форумі взяли делегати з більш ніж 20 країн, в тому числі з США, Франції, Великобританії, Німеччини, Нідерландів, Італії, Фінляндії, Естонії, Польщі, Грузії, Сербії та Казахстану і ін. Організаторами заходу виступили – Асоціація виробників молока (АВМ ), Всеукраїнська аграрна рада (ВАС) і компанія «Дикун». Конгрес відбувся за підтримки Міністерства аграрної політики, ФАО і ЄБРР. В рамках заходу відбулася спеціалізована виставка з молочного скотарства в якій взяли участь близько 100 компаній – лідерів ринку.

http://dairycongress.org/2016/ukr

З фотоматеріалами можна ознайомитися тут:

http://dairycongress.org/gallery/2016/ukr

podjaka

IMG_0448