Компанія «Авентин» стала Спонсором і 16-17 лютого 2016 прийняла участі в конференції «CondiTech-Україна».

Сайт конференції  www.condiconf.com

16-17 лютого 2016 року в конгрес-готелі «Пуща» (Пуща-Водиця, Київ) відбулася міжнародна конференція «CondiTech-Україна». Організатор конференції – компанія FPR-Events, незалежний організатор конференцій і бізнес-зустрічей в харчовій галузі.

Спонсор конференції компанія «Авентин», постачальник пакувальних рішень.

«CondiTech-Україна» – це дводенна конференція для учасників кондитерського і хлібобулочного ринку України. В спектр тем конференції були включені питання, які хвилюють сьогодні кожного керівника підприємства – від розширення збуту і пошуку експортних можливостей до виробничих і технологічних завдань. В ході заходу учасники конференції мали можливість дізнатися більше про те, що відбувається на ринках готової продукції та сировини, знайти нові контакти і можливості з експорту, отримати «багаж» ідей щодо розвитку власного бізнесу на всіх його етапах – від виробництва до реалізації.

У конференції взяли участь 120 делегатів. Це керівники 22 кондитерських та хлібобулочних фабрик України, 6 дистриб’юторів і торгових мереж України і зарубіжних країн, постачальники сировини, інгредієнтів, добавок, наповнювачів, виробники упаковки і обладнання, а також представники державних органів.

Гарячі теми конференції – розвиток експорту, організація дистрибуції і пошук інновацій в харчовій індустрії.
Представник компанії «Авентин», директор з розвитку і маркетингу Ігор Іванов, виступив з доповіддю та презентував нові розробки компанії, виведені на ринок останнім часом. Розповів про можливості проводити друк на фользі, виробляти кашированную фольгу власного виробництва. Були представлені новинки, такі як упаковка для масла, нова прозора упаковка для молока, етикетка. У перелік послуг компанії, традиційно входить, виготовлення пакетів з полімерних плівок. Повнокольорові рекламні поліетиленові пакети компанії «Авентин», давно зарекомендували себе як одні з найкращих за якістю на Українському ринку. В ході заходу були представлені нові пакувальні матеріали. Друк упаковки проводитися на сучасному обладнанні провідних європейських виробників, які можуть забезпечити якісний флексодрук.

Досить багато уваги в програмі конференції було приділено аналізу експортних можливостей в Грузію, Казахстан, Азербайжан, Китай, Африканські та інші країни, проблемам виходу і специфіці роботи на цих ринках. Всі питання, пов’язані з експортом, відображені у виступах експертів – Вчеслава Лисенко (Укр Китай Комунікейшн), Руслана Гарбара (Україно-Африканський союз), Наталії Радько (MasterMarket Pro), Ваеля Аламі (Центр досліджень і сертифікації Халяль) які розповіли про перспективних ринках і можливості для українського виробника, в консультаціях дистриб’юторів, представників Мінагрополітики і керівників Госфітосанітарнойслужби, в дискусіях в залі і, звичайно ж, в «кулуарних» обговореннях.

В ході конференції відбувся бізнес-дейтинг – спеціальний формат знайомств і переговорів. Під час бізнес-дейтинг виробники кондитерських та хлібобулочних виробів змогли познайомитися і обговорити співпрацю з представниками дистриб’юторів, мереж і постачальниками сировини та інгредієнтів.

Справжньою родзинкою конференції став фінал конкурсу стартапів FUTURE FOODS INNOVATIONS, який представив аудиторії конференції інноваційні рішення для харчової промисловості.
C5

C3

C2diplom_cond2