Матеріали торгової марки «Авентин ЕКО ПАК»

Нашою компанією розроблені нові матеріали торгової марки «Авентин ЕКО ПАК». Цей матеріал візуально сприймається і тактильно відчувається як папір. Це не один матеріал, а лінійка матеріалів, що відрізняються за властивостями і призначенням.

Матеріал ТМ «Авентин ЕКО ПАК» марки М – використовується для фасування морозива, сипучих та інших продуктів. Зовнішній шар цієї марки матеріалу візуально сприймається і тактильно відчувається як папір, а внутрішній шар гладкий і призначений для термозварювання. Цього літа, ми розпочали поставки цього матеріалу кільком відомим торговим маркам морозива. Він добре себе зарекомендував при фасуванні і в продажу. Наші клієнти змогли досягти своїх маркетингових цілей – відрізнитися від своїх конкурентів і зацікавити своїх покупців новою якістю упаковки.

Матеріал ТМ «Авентин ЕКО ПАК» марки С – використовується для фасування сирків і сиркових мас. Цей матеріал вітчизняного виробництва – успішно конкурує з імпортними аналогами. Перша його перевага – він дешевше за одиницю упаковки, в порівнянні з аналогами. Друга – ми здійснюємо його повну виробничу підтримку нашими сервісними інженерами, які консультують і допомагають нашим клієнтам впроваджувати нові матеріали. Цей матеріал не вимагає перебудови обладнання та використовується так само, як і закордонні аналоги. Ми пропонуємо всім охочим випробувати наш тестовий зразок на своєму обладнанні. За погодженням сторін, ми можемо надати зразок не тільки з фотоміткою, але і з дизайном замовника.

Матеріал ТМ «Авентин ЕКО ПАК» марки У – застосовується для упаковки великих брикетів в коробках, перекладання шарів різних продуктів – наприклад, «масла» або «маргарину». Один з наших замовників виробляє м’ясний фарш і його прокладають саме цим матеріалом. Відмінність даного матеріалу від пергаменту і паперу в тому, що при шоковому заморожуванні продукт не прилипає до упаковки – і це дуже влаштовує нашого замовника. Ми вважаємо, що цей матеріал ще знайде своїх споживачів в інших сегментах виробництва продуктів харчування.

Матеріал ТМ «Авентин ЕКО ПАК» марки МЛК – розроблений як новий варіант упаковки для молока і кисломолочних продуктів. Це наша «стандартна» чорно-біла упаковка, яка виглядає зовні як «паперова». Вона має оригінальну матову поверхню, і всі дизайни виглядають по-особливому, виділяються серед аналогічної пакувальної продукції.

Матеріал ТМ «Авентин ЕКО ПАК» марки СМ – призначений для упаковки масла і спредів, морозива в брикеті. Всі наші матеріали цієї серії в своїй більшості можуть бути пофарбовані в нестандартні кольори, що дозволить виділити продукцію наших клієнтів на полицях.

Розробляються інші марки матеріалів ТМ «Авентин ЕКО ПАК», які будуть використовуватися для напоїв, кондитерської продукції та в інших напрямках. Наші технологи продовжують розробку нових матеріалів, про які ми розповімо в галузевих журналах і на нашому сайті.

УПАКОВКА ДЛЯ ФАСУВАННЯ ОВОЧІВ І ФРУКТІВ
(Пакети у рулонах з перфорацією та отворами) ДЛЯ АВТОМАТИЧНИХ ЛІНІЙ.

Компанія «Авентин» освоїла випуск перфорованих пакетів в рулонах, для автоматичних ліній фасування овочів і фруктів.
Ми пропонуємо два види зварного шва, різні розміри перфорації і вентиляційних отворів в необхідному замовникові місці (в залежності від його дизайну). Ми можемо виробляти упаковку з різних видів матеріалу, з різними фізико-механічними властивостями і ступенем прозорості матеріалу, відповідно до технічних вимог наших клієнтів. У разі необхідності, наш сервісний інженер проконсультує персонал клієнта, проведе на підприємстві клієнта “тонке” налаштування фасувального обладнання.