НАШІ ЦІННОСТІ
Командний дух і ефективність

– Ми є командою професіоналів-однодумців. Злагоджена командна робота, спільний пошук вирішення проблем і взаємна підтримка дозволяють нам досягати максимальної ефективності в нашій роботі.

Відповідальність і стабільність

– Відповідальність супроводжує нас у всіх наших справах, і ми несемо відповідальність за якість продукції, яку виробляємо, завжди виконуємо свої обіцянки і відповідаємо за результат і якість своєї роботи.

– Ми стабільні і відкриті у відносинах з нашими партнерами і клієнтами, стабільні у своєму розвитку, високій якості виробленої нами продукції і бажанні зробити нашу Компанію ще кращою.

Інноваційність та креативність

– Для досягнення успіху ми активно підтримуємо і приймаємо сучасні підходи ведення бізнесу.

– Ми – молода і динамічна компанія, яка завжди готова запропонувати Вам цікаві та креативні рішення, тому що ми завжди прагнемо бути на крок попереду.

Надійність і довіра

– Ми віримо в довготривалі стосунки c клієнтами і знаємо, щоб досягти цієї мети, ми повинні діяти, як надійний партнер, завжди готовий надати підтримку.

– Наші партнери можуть бути впевнені в тому, що ми пропонуємо найвищу якість і першокласний сервіс, і завжди прагнемо знайти взаємовигідний компроміс.

– Тому Ваше рішення працювати з компанією «Авентин» – це розумний вибір на довгострокову перспективу.

Професіоналізм і розвиток

– Ми орієнтовані на професіоналізм у всьому – в роботі, у відносинах з клієнтами і партнерами, і, будучи професіоналами своєї справи, прагнемо до постійного розвитку – дізнаємося про нове, переймаємо успішний досвід і стаємо кращими кожного дня. Саме цим ми робимо нашу компанію Лідером.

НАША МІСІЯ

Ми – клієнтоорієнтована компанія, що створює висококласний продукт для реалізації будь-яких рішень у сфері гнучких пакувальних матеріалів.

НАШІ ЦІЛІ

1. Створюючи висококласний продукт, бути фінансово ефективною Компанією.

2. Бути Компанією № 1 на ринку гнучких пакувальних матеріалів і пакетів.