Виробництво компанії Авентин

33_2Дизайн-бюробуло організовано одночасно з появою корпорації «Авентин». Високопрофесійна команда фахівців здійснює дизайн-проект будь-якої складності – від народження креативної ідеї до втілення її в реальній продукції.

Доведено: 70% успіху надрукованого тиражу безпосередньо залежить від якості додрукарської підготовки. Можна намагатися економити на всьому – друці, матеріалах (ясна річ, в розумних межах), але економити на додрукарській підготовці – собі дорожче. Дуже важливо провести ці роботи без помилок і зривів.

Під час роботи ми використовуємо найсучасніше програмне забезпечення від провідних світових виробників. Фотополімерні флексографічні друковані форми виводяться з використанням технології Computer-to-Plate (CtP) на сучасному комплексі компанії DuPont.

36_1

Парк обладнання складається з 20 одиниць, що забезпечують виробництво поліетиленової плівки будь-якої складності.

 

 

37_print3

У 2002 році корпорація запустила виробництво гнучкої упаковки методом флексодруку. У Вишгороді під Києвом запрацював завод, обладнаний 8-секційною друкованою машиною SOLOFLEX 8L компанії WINDMÖLLER & HÖLSCHER (Німеччина) і бобінорізальною машиною CONSLIT 16/06 компанії KAMPF (Німеччина).

З цього часу ми забезпечуємо своїх клієнтів якісною упаковкою, яка виготовляється методом флексодруку, в найкоротший термін і на власній сучасній технічній базі.

42_lam2

У 2005 році був придбаний ламінатор LAMIFLEX компанії SOMA Engineering (Чехія). З його допомогою ми розширили перелік пакувальних матеріалів і надали клієнтам більше можливостей для їх вибору.

Наприкінці 2005 року було запущено в експлуатацію обладнання компанії DuPont з використанням технологій CtP і Cyrel FAST. Його встановлення дозволить прискорити процес виведення друкарських форм, оскільки він заснований на унікальній технології, досі не реалізованій в повному обсязі на території України в сегменті гнучкої упаковки.

43_cut1

У той же час, в 2006 році, відбувся запуск абсолютно нового обладнання – 8-секційної друкарської машини PRIMAFLEX СМ компанії WINDMÖLLER & HÖLSCHER (Німеччина) і ще однієї бобінорізальної машини CONSLIT 16/06 компанії KAMPF (Німеччина). У 2007 році була запущена нова 8-секційна друкарська машина компанії SOMA Engineering (Чехія).

 

 

44_dev

Ми робимо як стандартні пакети, так і пакети з Вашими індивідуальними розмірами і дизайном. Переглянути деякі зразки пакетів, які ми друкували, Ви можете у розділі ПРОДУКЦІЯ / пакети.

З 2009 року наша компанія виробляє пакети для “вакуумного” пакування продуктів харчування з використанням бар’єрних матеріалів PA / PE, PA / PP, EVOH / PE. Пакети виробляються різних типорозмірів, стандартні (без друку), а також на замовлення (з друком).

45_marshrut

Наша служба логістики доставить Ваше замовлення в будь-яку точку України та світу.